ıllılı.ıl.lı.. Serçe Dizisi Fan Sitesi ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serçe Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaTakvimKayıt OlGiriş yap

Serçe 5. Bölüm Replikleri

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin
Admin
YaZYaGmUrU

Kadın
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 15/05/84
İş/Hobiler : Pc, Müzik ve Şiir ;)
Lakap : YaZYaGmUrU
Kişisel ileti : ♥ ßiтмє∂єη вυ яüуα öℓѕєм.. уüяєğiм ανυçℓαяıη∂α.. Uуαη∂ıямαѕαη уσк σℓυρ вiтѕєм ∂υ∂αкℓαяıη∂α! ♥
Mood : Serçe 5. Bölüm Replikleri Cadi10
Tuttuğu Takım : Serçe 5. Bölüm Replikleri F_bahc10

Serçe 5. Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Serçe 5. Bölüm Replikleri   Serçe 5. Bölüm Replikleri EmptyCuma 02 Mayıs 2008, 14:05

doğu:serçe,serçe dayan beni bırakma,ölüm bizi ayırana dek demiştin hatırlıyormusun sen ölürsen bende ölürüm

doğu:hayatımda hiç kimse için bu kadar korkmadım,benden nefret etmekle haklısın,nasıl yaptım bunları nasıl yaşattım san

mine:bu dünyada ban en çok acı veren sen oldun

doğu:ben en çok seni sevdim beni affet

mine:nedne ban daha fazla zarar ver diyemi

doğu:söz veriyorum bundan sonra seni mutlu etmek için yaşıcam

doktor:merhaba rahatsız etmiyorum dimi

doğu:buyrun

doktor:sonuçlar geldi tehlikeli bir durum yok ama önlem olarak mine hanımı bu gecede misafir edice

doğu:eminsiniz dimi

doktor:sizi ikna etmek için biraz fazla gencim ama bana güvenin ayrıca ben bütün gece burdayım sizi sık sık kontröl edicem mine hanım

Doğu:Serçe.. Serçe Dayan Beni Bırakma. Ölüm Bizi Ayırana Dek Demiştin Hatırlıyor Musun? Sen Ölürsen Ben De Ölürüm. Serçe...

Doğu: Hayatımda Kimse İçin Bu Kadar Korkmadım.Benden Nefret Etmekte Haklısın Nasıl Yaptım, Bunları Nasıl Yaşattım Sana.

Mine: Bu Dünya'da Bana En Çok Acı Veren Sen Oldun.

Doğu:Ben En Çok Seni Sevdim.Beni Affet..

Mine: Neden? Bana Daha Fazla Zarar Ver Diye Mi?

Doğu: Söz Veriyorum Bundan Sonra Sadece Seni Mutlu Etmek İçin Yaşıycam.

.............

Semiha: Bu Ne Kendini Bilmezlik Evime Gelmeye Nasıl Cüret Edersin.

Doğu: Ben Serçe İçin..

Semiha: Serçe Mi? Bu Romantik Laf Oyunlarına Sakın Devam Etme. Seni Uyarmıştım Torunuma Yaklaşma Demiştim.

Doğu: Evet Bana Göz Dağı Vermiştiniz.Ama Ben Korkularımı Çok Geride Bıraktım Semiha Hanım..

Semiha: Cahilsinde Ondan.

Doğu: Beni Yanlış Anladınız. Korkmuyorum Çünkü Korkacak Birşeyim Yok.

Semiha: Görücez..

.................

Muhsin Bey: Rahatsız Olma Kızım. Ailen Seni Bana Emanet Etti. Bana Güvenip Evimde Kalmana Rıza Gösterdi..Ama Ben Seni Koruyup Kollayamadım.Kendi Evimde....

Pervin: Muhsin Efendi İyimisiniz.Cengiz Bey'i Çağıriyim

Muhsin Bey: Bana Bir Tek Sen Yardım Edebilirsin. Yere Bakan Yüzümü Birtek Sen Yerden Çevirebilirsin. Bana Ne İstediğini Söyle yapmak Boynumuzun Borcudur.

Pervin:Böyle Söylemeyin LÜtfen.

Muhsin Bey: Izdırap İçindeyim Senin Gibi Bir Masuma Edilen Zulmün Günahı Boynumdadır.

Pervin: Sizde Benim Gibi Masumsunuz Doğu'da.. Suçsuz yere Kimseyi kendi Kötü Kaderime Ortak Etmek İstemiyorum.

Muhsin Bey: Senin Çok Temiz Bir Yüreğin Var.Benim İçin Evlatlarımdan Daha Değerlisin Artık. Söyle Kızım İstediğin nedir

Pervin: İzniniz Olursa..

Muhsin Bey: Hı Hıı

Pervin: yerim tarığın Yanı Olsun. Sanırım En Doğrusu Budur.

..............

Doğu: Alo Alo.. Serçe.. Serçe Sen Olduğunu Biliyorum. Şuan Nerdeyim Biliyormusun?
Sana Su İçirdiğim Çeşmedeyim. Aşk Çeşmesinde..
Bende Seni Çok Özledim.. Sana Gelmemek İçin Kendimle Nasıl Savaşıyorum Bi Bilsen..Ama Gelemem Senin İçin.Sana Söz Verdiğim İçin.
Seni Seviyorum Serçemm..

Lanet Olsun.. Herşeye Lanet Olsun...

...............

Doğu: Ölüm Bizi Ayırana Dek Demiştim ya Sana

Mine: Doğu..

Doğu: Bizi Ölüm Bile Ayıramayacak Serçe.Hiçbir Ölüm Aşkımızı İçine Alacak Kadar Güçlü Değil.

Mine:Ayrılamiyacaz Ama Bir Araya Da Gelemiyecez Öyle Mi Doğu

Doğu: Aşk İkiyken Bir Olmaktır. Biz Zaten tekiz

Mine: Doğu Gitme Yalvarırım.. Bu Evin Önünde Ayrılıyor Olmak Bile Bu Kadar Acıtıyorken Nasıl Bir Ömür Geçer.Sensiz Olamıyorum Olamiycam.Sen Yanımda Yokken yarım Eksik Bir zavallıyım Ben

Doğu: Savaşıcakmısın?

Mine: Savaşmadan Aşk Olmuyor Diyen Sen Değilmisin? En Çabuk Sen teslim Oldun Ama

Doğu: Sana Savaşıcakmısın Diye Sordum?

Mine: Ben Savaştım Ve Mağlup Oldum.

Doğu: Baba
Muhsin: Benden nasıl saklarsın..sana şirketi dergahı ailemizin geleceğini emanet ederken sen beni hiçe sayıyorsun..
Doğu: Ben üzülmemen için baba..özür dilerim
Muhsin: Ben daha ölmedim sana ölmeden her şeyimi teslim ettim..hürmetin bumudur Doğu..Bazen ne kadar genç olduğunu unutuyorum…sizin hata yapabilme gerçeğinizi unutuyorum..Ama çocuklarımın günahı benim günahımdır…

-Alıntıdır-
http://yazyagmuru.biz

Serçe 5. Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-