ıllılı.ıl.lı.. Serçe Dizisi Fan Sitesi ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serçe Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaTakvimKayıt OlGiriş yap

Serçe 4. Bölüm Replikleri

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin
Admin
YaZYaGmUrU

Kadın
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 15/05/84
İş/Hobiler : Pc, Müzik ve Şiir ;)
Lakap : YaZYaGmUrU
Kişisel ileti : ♥ ßiтмє∂єη вυ яüуα öℓѕєм.. уüяєğiм ανυçℓαяıη∂α.. Uуαη∂ıямαѕαη уσк σℓυρ вiтѕєм ∂υ∂αкℓαяıη∂α! ♥
Mood : Serçe 4. Bölüm Replikleri Cadi10
Tuttuğu Takım : Serçe 4. Bölüm Replikleri F_bahc10

Serçe 4. Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Serçe 4. Bölüm Replikleri   Serçe 4. Bölüm Replikleri EmptyCuma 02 Mayıs 2008, 14:03

Doğunun arkadaşı: Doktora bile gitmemişsin hiç mi canın acımıyor?
Doğu: Aksine o kadar çok canım yanıyor ki…

Maide: Ne yaptı kızım sana böyle?
Mine: Sebebini bile bilmiyorum anne
Maide: Seni istemeyen biri için kendini bu kadar harap etme, bu kadar onursuz olamazsın, bu benim Minem olamaz.
Mine: Bu beden sanki bana ait değil, Doğu…
Maide: Sus adını bile anma o adamı unutacaksın onu..

Mine: İzin verirseniz ben gitmek istemiyorum.
Maide: Bence de anne burada kalması daha iyi olur.
Semiha: Burada kalmasının iyi olmadığını görmedin mi?

Mine: Senden nefret ediyorum
Doğu: Seni seviyorum kimseyi sevmeyecem, kimseye bu kadar yakın olmayacağım, kimseyi senin saçını kokladığım gibi koklamayacağım…
Mine: Sen deli misin, seni paylaşacağım demek ama neden? Senin o küçük kız dediğin senden daha cesur, ailesini incitecek kadar.. peki ya sen?
Doğu: O kızla evlenmek zorundayım, ailemin, cemaatin şerefi buna bağlı..başkada soru sorma..

Gülşen: Bi derdin varsa toplarsın eşyalarını babanın evine gidersin..sen kim oluyorsun da Muhsin Beyin yanında sesini yükseltiyorsun?
Gelin: Özür dilerim bi daha olmaz..
Gülşen: Hele bi daha olsun torunlarımın anası demem atarım kapının önüne..

Doğu: Oturmaz mısınız?
Semiha: Oturmaya gelmedim
Doğu: Buyrun sizi dinliyorum.
Semiha: Torunumdan uzak dur.
Doğu: Torununuzu seviyorum
Semiha: Sevemezsin, senin gibi bi adam torunumu sevemez
Doğu: Buna engel olamazsınız, kim engel olabilir ki?
Semiha: Aldığım her nefesi seni Mineden uzak tutmak için harcayacağım.
Doğu: Elinizden geleni ardınıza koymayın.
Semiha: Bi dahaki karşılaşmamızda sadece seni değil ailenin de sahte dünyasını yıkacağım duydun mu beni Doğu Efendi?

Muhsin: Hiçbir anne baba evlatlarına eşit davranamaz ama adaletli davranmak zorundadır. Çünkü herkesin ihtiyaçları farklıdır…elindekilere şükretmedin ve elinde olacaklar için.. gittiğin yerde bunları iyice düşün oğlum..
Tarık: Hiç boşuna nefesini tüketme baba bu safsatalarla ancak çevrendekileri kandırabilirsin..

Mine: Birbirimizi bu kadar çok seviyorken bu ayrılık niye? Bizi bi araya getiren kader şimdi niye bizi ayırıyor?
Doğu: Bunu başaramayacak
Mine: O zaman evlenme her şeyi bırakıp gidelim uzaklara çok uzaklara..
Doğu: Yapamam
Mine: O zaman bende hiç bişey olmamış gibi normal hayatıma devam edeyim bunu mu istiyorsun? Ailemin uygun gördüğü kişiyle evleneyim..
Doğu: Hayır bunu yapamazsın..
Mine: Yaparım sana söz veriyorum ki yapacağım..

Semiha: Doğduğundan beri yanındayım ve seni senden bile iyi tanıyorum. Seni neyin mutlu edeceğini de çok iyi biliyorum cem senin için mükemmel biri olacaktır..
Mine: O sadece benim arkadaşım
Semiha: Önemli olan da arkadaş olabilmek zaten gerisi gelir..

Doğu: Ver o yüzüğü
Mine: Daha ne istiyorsun benden niye beni takip ediyorsun?
Doğu: Yanımda olamasan da başkasının da olamazsın gerekirse her şeyi herkesi yok ederim…
Mine: Senden nefret ediyorum
Doğu: Seni seviyorum tamam serçem geçti
Mine: Niye bana bunu yapıyorsun niye?

dogu:konuşmamız lzım.
mine:konuşacak bişey kalmadı.
dogu:serçe kaç gündür gözüme uyku girmiyor.o gece sinemada söylediklerini yapmıyacaksın dımı?
mine:yapmak zorundayım.sana söz verdım unuttun mu. ben senın gıbı degılım sözümü tutarım.
dogu:bunu benden intikam için yapıyorsun.canımı yakmak için.
mine:bak herşeyi çözmüşsün.
dogu:serçe
mine:emin ol tıpkı snın gıbı yapacagım.nasıl olsa sen dogruyu yapıyıorsun ya.birini deli gibi severken bir başkası ile evlenecegım.ama merak etme senı hep sevecegım.
dogu:saçmalıyorsun.konuşmalıyız.gidemezsin.........

dogu:ver onu bana.
mine:benden ne istiyorsun git burdan.
dogu:o yüzügü bana ver.onu takamazsın.
mine:sen hala benımı izliyorsun?kim oluyorsunda bana karışıyorsun ha?istedigimi yaparım.delirdin mi sen bırak ne yapıyorsun?
dogu:sen benımsın anladın mı benım.yanımda olmasanda başkasının olamazsın.buna izin vermem.gerekirse herkesi, herşeyi yok ederim.böylece herşeye yenıden başlarız.tekrar tanışıp aşık oluruz.senı sevdıgım için degıl senı sevmekten başka yolum olmadıgı için.görmüyormusun serçe başka yolu yok.
mine:senden sonsuza kadar nefret edecegım.aşkımı bu hale getırdıgın için.git burdan çık hayatımdan.bana bunu neden yapıyorsun.
dogu:yapamam senı seviyorum.senı çok seviyorum.senden vazgeçemem.
mine:hayır bırak benı artık bırak.

http://yazyagmuru.biz

Serçe 4. Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-