ıllılı.ıl.lı.. Serçe Dizisi Fan Sitesi ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serçe Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaTakvimKayıt OlGiriş yap

Serçe 3. Bölüm Replikleri

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin
Admin
YaZYaGmUrU

Kadın
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 15/05/84
İş/Hobiler : Pc, Müzik ve Şiir ;)
Lakap : YaZYaGmUrU
Kişisel ileti : ♥ ßiтмє∂єη вυ яüуα öℓѕєм.. уüяєğiм ανυçℓαяıη∂α.. Uуαη∂ıямαѕαη уσк σℓυρ вiтѕєм ∂υ∂αкℓαяıη∂α! ♥
Mood : Serçe 3. Bölüm Replikleri Cadi10
Tuttuğu Takım : Serçe 3. Bölüm Replikleri F_bahc10

Serçe 3. Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Serçe 3. Bölüm Replikleri   Serçe 3. Bölüm Replikleri EmptyCuma 02 Mayıs 2008, 14:00

mine:bunu istemiyorum artık
dogu:açtın mı?
mine:hayır..
dogu:o zaman istemedigine nasıl karar veriyorsun söyle bakalım?buraya kadar gelmene gerek yoktu çöpe atabılırdın.
mine:o zaman ne kadar sahtekar biri oldugunu söylüyemezdim yüzüne.
dogu:benden nefret etmek istiyorsan buyur et ama böyle çocukça bahanelere sıgınma.
mine:senden nefret etmek için nedenim yok mu sanıyorsun?ne yani yanında o kızla başkasıyla nişanlanıyorsun ve..
dogu:çok büyük bir nedenım va serçe.AŞK....
mine:nedenim senın yalancı olman bana aşık oldugunu sölerken başkasını seçtın sonrada savaşmıyorum dıye beni suçluyorsun
dogu:aşkımı redettın senı kalbimden çıkarmanın yolunu arıyorum ama olmuyor.olmadı işte.bu kutuyu aç serçe
mine:açmıyacagım al şunu geri
dogu:hayır açacaksın.
mine:istmiyorum bu kutuyuda aşkınıda istemiyorum
dogu kaşın kanıyor.ne yaptım ben çok özür dilerim.
dogu:bunu unuttun.günde sadece 1 tane. sakın dozu aşma.

dogu:serçe.serçe burda ne işin var.serçe ne yapıyorsun burda?
mine:ben hepsini okudum.
dogu:sıcak bıryere gıdelım hasta olacaksın.hepsini aynı anda açma ,dozu aşma demiştim sana.
mine:bu aşkı istemıyorum yalvarırım al onu benden.sök içimden canımı acıtıyor.dayanamıyorum dogu küçügüm ben savaşamıyorum bununla.
dogu:savaşma zaten ,savaşmayalım artık.teslim olsak boyun egsek böyle daha ii degılmi?
mine:olmaz yapamayız.bırak benı benım gücüm yok. bak ne yaptın hepsi senın yüzünden.bunlar aşkımızdı ama yok oluyor, siliniyor.
dogu:serçe önemli degil kalk hadi
mine:işte bu kadar acımasızsın sen.herşeyin yok olup gitmesine göz yumuyorsun.engel olmak için hiçbirşey yapmıyorsun.
dogu:yeter yeter dedım söyle parise gidecek misin cevap ver?
mine:ya sen nişanlanacak mısın?tahmin etmiştim.
dogu:mine.mine.mine aç şunu.mine dinle beni.mine...

http://yazyagmuru.biz

Serçe 3. Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-