ıllılı.ıl.lı.. Serçe Dizisi Fan Sitesi ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serçe Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaTakvimKayıt OlGiriş yap

bu siteyi ziyaret eden varmı

2 posters
YazarMesaj
selendast
Yeni Üye
Yeni Üye
selendast

Kadın
Oğlak At
Doğum tarihi : 01/01/79
Kişisel ileti : Yok..
Mood : bu siteyi ziyaret eden varmı Kederl10

bu siteyi ziyaret eden varmı Empty
MesajKonu: bu siteyi ziyaret eden varmı   bu siteyi ziyaret eden varmı EmptyPaz 04 Ekim 2009, 23:12

dizi bitti ama ben siteye yeni kaydoldum.şuan internetten eski bölümleri tekrar izliyorum.ve tekrar tekrar izlesem bıkmıcakmışım gibi geliyor.neden böyle harika bir diziyi bitirdiler hiç fırsat tanımadan ve tekrarı bile yok.serçeyi unuttunuz mu yoksa.bu kısa ömürlü hikaye bence dvd olarak yayınlanmalı.çünkü asla eskimeyecek her dem taze kalacak inanılmaz bir hikayesi var. eyeceksiniz
"gerçek aşk bir öykü
sonu ölüme giden bir aşkın öyküsünü
serçenin savaşını"
izleyeceksiniz diyor filmin başında acaba gerçekte ne oluyor bu aşkın sonu,bilen var mı? lütfen biliyorsanız cevap yazın.meraktan ölücem.
başak ve saruhan birbirinize çok yakışıyorsunuz.siz ekranın en unutulmaz ve birbirine en çok yakışan çiftisiniz.sizi tekrar bir arada ve en kısa zamanda ekranda görmek istiyorum.yapımcılar duyuralım.tabi ilgilenen olur mu bilmem.

aşk nasıl bir duygu diyenler? aşkı unutanlar? bu diziyi mutlaka izlemeli izlameyenlere şiddetle tavsiye edilmeli.
YaZYaGmUrU
Admin
Admin
YaZYaGmUrU

Kadın
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 15/05/84
İş/Hobiler : Pc, Müzik ve Şiir ;)
Lakap : YaZYaGmUrU
Kişisel ileti : ♥ ßiтмє∂єη вυ яüуα öℓѕєм.. уüяєğiм ανυçℓαяıη∂α.. Uуαη∂ıямαѕαη уσк σℓυρ вiтѕєм ∂υ∂αкℓαяıη∂α! ♥
Mood : bu siteyi ziyaret eden varmı Cadi10
Tuttuğu Takım : bu siteyi ziyaret eden varmı F_bahc10

bu siteyi ziyaret eden varmı Empty
MesajKonu: Geri: bu siteyi ziyaret eden varmı   bu siteyi ziyaret eden varmı EmptyÇarş. 14 Ekim 2009, 16:39

Dizi bittiğinden beri giren yok. Ama ben kıyıpta kapatamadım siteyi. Böyle kaldı. Teşekkür ederim üye olduğun için bu siteyi ziyaret eden varmı 864873

Serçe Dizisi Gerçek Bir Aşk Hikayesi burdaki linkte hikaye yazıyor. Umarım sorunun cevabını bulabilirsin Wink
http://yazyagmuru.biz

bu siteyi ziyaret eden varmı
1 sayfadaki 1 sayfası