ıllılı.ıl.lı.. Serçe Dizisi Fan Sitesi ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serçe Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaTakvimKayıt OlGiriş yap

Serçemiz Uçtu :(

3 posters
YazarMesaj
a$k
Yeni Üye
Yeni Üye
a$k

Kadın
Koç Yılan
Doğum tarihi : 05/04/89
İş/Hobiler : Saruhan ve Mine
Lakap : Aşk Aşk Aşk Aşkkk :)
Kişisel ileti : Aşk gördüğüm en güzel düş (=
Mood : Serçemiz Uçtu :( Kokos10
Tuttuğu Takım : Serçemiz Uçtu :( Gs10

Serçemiz Uçtu :( Empty
MesajKonu: Serçemiz Uçtu :(   Serçemiz Uçtu :( EmptyÇarş. 14 Mayıs 2008, 17:21

STAR TV NİN YANLIŞ POLİTİKA İZLEMESİ YÜZÜNDEN REYTİNG CANAVARINA YENİLEN DİZİMİZ BİRDAHA GERİ GELMEMEK ÜZERE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR EVET ÜZÜLEREK SOYLUYORUM DİZİMİZ YAYINDAN KALKMIŞTIR ÇOK KÜÇÜK BİR UMUT VAR AMA ZOR BİR UMUT ODA ANCAK SİZLERİN STAR TV YE YAPTIĞI BASKILARDAN OLUŞACAK BİR UMUT ARAMAYA DİRETMEYE DEVAM EDERSENİZ ÇOĞUNLUĞU GÖRMEZDEN GELEMEZLER BEN ADMİNİNİZ(EMRECAN) HERZAMAN SOYLEDİĞİM GİBİ SERÇENİZİ SAHİPSİZ BIRAKMAYIN YAKIN ZAMANDA ARANIZDAN AYRILMAK ZORUNDA KALACAĞIM VATANİ GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEK ÜZERE 58. PİYADE ER EĞİTİM ALAYI / BURDUR TESLİM OLACAĞIM 1 HAFTA DAHA SİZLERLE BERABERİM SOYLEDİKLERİMİ HİÇBİRZAMAN UNUTMAYIN SERÇENİZE SAHİP ÇIKIN STAR TV Yİ ARAMAYA DEVAM EDİN BASE YAPIM UMUTLARINI TUKETMİŞ AMA SİZ TUKETMEYİN HER GECENİN BİR GÜNDÜZÜ VARDIR UNUTMAYIN

Serce resmi dizi yonetim

Üzgünüm arkadaşlar ama bizi aşka inandıran Serçe dizisi yalan oldu. Crying or Very sad
YaZYaGmUrU
Admin
Admin
YaZYaGmUrU

Kadın
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 15/05/84
İş/Hobiler : Pc, Müzik ve Şiir ;)
Lakap : YaZYaGmUrU
Kişisel ileti : ♥ ßiтмє∂єη вυ яüуα öℓѕєм.. уüяєğiм ανυçℓαяıη∂α.. Uуαη∂ıямαѕαη уσк σℓυρ вiтѕєм ∂υ∂αкℓαяıη∂α! ♥
Mood : Serçemiz Uçtu :( Cadi10
Tuttuğu Takım : Serçemiz Uçtu :( F_bahc10

MesajKonu: Geri: Serçemiz Uçtu :(   Serçemiz Uçtu :( EmptyCuma 16 Mayıs 2008, 14:01

Umarım ßaşka KanaLda YayınLanır ßu Site ve Onu SevenLer HayaL KırıkLıqına uqRamamıŞ oLur üzgün
http://yazyagmuru.biz
umay
Yeni Üye
Yeni Üye
umay

Kadın
Kova Keçi
Doğum tarihi : 26/01/92
Kişisel ileti : aşk yasak sevgi yasak neymiş efendim yaşım ufak
Mood : Serçemiz Uçtu :( Asik10

MesajKonu: Geri: Serçemiz Uçtu :(   Serçemiz Uçtu :( EmptyPerş. 31 Tem. 2008, 20:22

başka bir kanalda yayınlanacağını duyduğumda okadar çok sevin miştimki ama olmadı star tv yi okadar çok aradımki artık internetten serçeyi izleyip video çekiyom daha yapıcak bir şey kalmadı Crying or Very sad

Serçemiz Uçtu :(
1 sayfadaki 1 sayfası